Poznaj nas lepiej

Nasza misja – być godnym zaufania partnerem.

Experts Finanse powstało by wspierać Mikroprzedsiębiorstwa oraz sektor Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do firm, które poszukują wsparcia w zakresie pozyskania finansowania działalności bieżącej i inwestycji, dla których ważna jest pomoc eksperta finansowego, indywidualne podejście i kompleksowość działania. Działamy w branży niezwykle ważnej, wrażliwej i wymagającej odpowiedzialności, dlatego stawiamy na budowanie długotrwałych relacji i poczucia bezpieczeństwa w oparciu o rzetelną pracę i przejrzystość. Skuteczną realizację celów umożliwia nam posiadana wiedza, doświadczenie i niezależność. Dzięki nim oferujemy tylko optymalne rozwiązania finansowe, dopasowane do

aktualnych potrzeb Klienta. Pomagamy w codziennych wyborach i decyzjach dotyczących finansów oraz planów inwestycyjnych i rozwojowych. Nasze kluczowe zadanie i misja to "być godnym zaufania partnerem", które wypełniamy opiekując się Klientem od pierwszej rozmowy - prezentacji produktów, wczesnych analiz finansowych; poprzez załatwienie wszystkich formalności, aż po realizację projektów - a także wypełnienie dodatkowych wymagań wynikłych w czasie realizacji projektu. Naszą ofertę stworzyliśmy tak, aby odpowiadała wszystkim potrzebom rozwijających się firm. Dla nas najważniejsze jest, aby nasi Klienci spokojni o finanse i przyszłość swojego przedsiębiorstwa – mogli dążyć do jego rozwoju.

Poznaj firmy które już Nam zaufały!

Referencje —

referencje_ (1)
referencje_ (2)
referencje_ (3)
referencje_ (4)
referencje_ (5)
referencje_ (6)

Jak pracujemy:

  1. Pierwszy kontakt - poznanie Klienta, jego planów, oczekiwań i możliwości. Podczas spotkania omawiane są warunki funkcjonowania firmy, sytuacja finansowa oraz jej perspektywy. Dokonywana jest ogólna charakterystyka firmy i określane są jej potrzeby.
  1. Przedstawienie możliwości - • Przedstawienie możliwości - wybór optymalnego rozwiązania. Na podstawie informacji uzyskanych podczas pierwszego spotkania i wspólnych ustaleń, przedstawiane są możliwe rozwiązania, sposoby ich realizacji oraz dokonywany jest wstępny wybór zaproponowanych opcji.
  1. Realizacja - wdrożenie wszystkich założeń projektu. Pierwsze dwa kroki pozwalają na uzyskanie akceptacji Klienta, co do proponowanych rozwiązań. Kolejny etap to działanie. Przygotowanie kompletnej dokumentacji wymaganej przez banki lub inne instytucje finansowe, złożenie dokumentacji, negocjacje, ustalenie warunków finansowania, decyzja.
  1. Obsługa - pomoc w trakcie i po zrealizowaniu projektu. Najważniejsze dla nas są długotrwałe relacje z Klientem, jego zadowolenie i realizacja wyznaczonych celów. Pracujemy na zasadach etyki zawodowej, przestrzegamy kodeksu uczciwego działania. Utrzymujemy stały kontakt z Klientem, przesyłamy interesujące informacje, interpretacje przepisów, pozostajemy w gotowości.
  1. Ewaluacja - sprawdzenie skuteczności, dalsza współpraca. Najlepszą dla nas oceną wystawioną przez Klientów jest stałe korzystanie z naszych usług.
NASZ ZESPÓŁ —

Indywidualne wsparcie ekspertów

Katarzyna Pietrzyńska-Flak

absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, specjalizacja handel zagraniczny, bankowość, zarządzanie finansami, pozyskiwanie i rozliczanie Funduszy Unijnych. Szkolenia z zakresu analizy finansowej, rachunkowości, windykacji, negocjacji. Doświadczenie zawodowe - dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w bankowości w zakresie sprzedaży, zarządzania oraz ryzyka kredytowego, dyrektor finansowy w spółce prawa handlowego, Prezes Zarządu spółek prawa handlowego, przedsiębiorca, właściciel firmy. Cechy charakteru - profesjonalizm, konsekwencja, uczciwość, komunikatywność, odpowiedzialność.


Kamil Pietrzyński

doświadczony analityk finansowy i controller, finansista, przedsiębiorca, absolwent kierunku Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, specjalizacja finanse i rachunkowość. Certfikowany samodzielny oraz główny księgowy. Brał udział we wdrażaniu unijnej inicjatywy JESSICA w województwie śląskim, przygotowywał analizy finansowe, biznes plany oraz studia wykonalności dla projektów o łącznej wartości przekraczającej 300 mln zł. Współpracował zarówno z podmiotami prywatnymi jak i jednostkami budżetowymi i samorządowymi. Wdrażał rozwiązania z zakresu controllingu oraz optymalizował rozwiązania księgowe funkcjonujące w firmach pod kątem informacji zarządczych.

KARIERA —

Poszukujemy pracowników

Wraz z intensywnym rozwojem poszukujemy osób do współpracy. Jeśli wiążesz swoją karierę z finansami, prześlij nam swoje CV na adres: katarzyna.pietrzynska@expertsfinanse.pl / kamil.pietrzynski@expertsfinanse.pl lub skorzystaj z formularza poniżej:

Dołącz swoje CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Experts Finanse Sp. z o.o. z siedzibą we Zabrzu 41-806, Józefa Lompy 41,NIP: 6342879760 REGON: 366026616.

Administratorem danych osobowych jest Experts Finanse Sp. z o.o. z siedzibą we Zabrzu 41-806, Józefa Lompy 41,NIP: 6342879760 REGON: 366026616. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.