Poznajmy się

Nasza misja to być godnym zaufania partnerem.

Firma Experts Finanse powstała, aby kompleksowo wspierać przedsiębiorstwa z sektora MŚP w pozyskiwaniu finansowania bieżącej działalności i planowanych inwestycji.

Nasi Klienci są naszymi partnerami. Mogą liczyć na indywidualne podejście i pomoc eksperta finansowego na każdym etapie współpracy. Doradzamy w wyborze optymalnego rozwiązania, zajmujemy się formalnościami i służymy wsparciem w trakcie realizacji projektu oraz po jego zakończeniu.

Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji, opartych na transparentności i zaufaniu. Dzięki temu Klienci czują się bezpiecznie i mogą skupić się na rozwoju spokojni o jej finanse.

Przekonaj się, jak prosta i przejrzysta może być procedura pozyskania finansowania. Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas w Zabrzu.

Opinie firm, które już mają w nas partnera

Referencje —

Certyfiakty

Certyfiakty —

Jak pracujemy:

KROK 1

KONTAKT

Na początek poznamy się. Porozmawiamy o Twojej firmie, planach, potrzebach i możliwościach.

KROK 2

ANALIZA

Sprawdzimy Twoje możliwości w zakresie pozyskania finansowania dla konkretnego projektu.

KROK 3

WYBÓR

Przedstawimy Ci dostępne opcje i razem wybierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

KROK 4

DZIAŁANIE

Przygotujemy i złożymy kompletną dokumentację. Zajmiemy się także negocjacjami warunków.

KROK 5

WSPARCIE

Zapewnimy Ci pomoc w trakcie i po ukończeniu realizacji projektu. Będziemy w stałym kontakcie.

KROK 6

OCENA

Sprawdzimy skuteczność prowadzonych działań i – mamy wielką nadzieję – zaplanujemy kolejne.

NASZ ZESPÓŁ —

Eksperci, na których możesz liczyć

Katarzyna Pietrzyńska-Flak

Dyrektor finansowy w spółce prawa handlowego, prezes zarządu w spółkach prawa handlowego, przedsiębiorca. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Specjalizuje się w handlu zagranicznym, bankowości, zarządzaniu finansami oraz pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy unijnych. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu analizy finansowej, rachunkowości, windykacji i negocjacji. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w sektorze bankowym na stanowiskach związanych ze sprzedażą, zarządzaniem oraz oceną ryzyka kredytowego. Cechuje ją profesjonalizm, konsekwencja, uczciwość, komunikatywność i odpowiedzialność.


Kamil Pietrzyński

Doświadczony analityk finansowy, controller, finansista, certyfikowany samodzielny i główny księgowy, przedsiębiorca. Absolwent finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Brał udział we wdrażaniu unijnej inicjatywy JESSICA w województwie śląskim. Przygotowywał analizy finansowe, biznes plany oraz studia wykonalności dla projektów o łącznej wartości ponad 300 mln zł. Współpracował zarówno z podmiotami prywatnymi, jak również z jednostkami budżetowymi i samorządowymi. Wdrażał rozwiązania z zakresu controllingu oraz optymalizował rozwiązania księgowe w firmach pod kątem informacji zarządczych.