Nasze usługi

Stawiamy na długofalową współpracę na rzetelnych i przejrzystych zasadach.

Ofertę skonstruowaliśmy tak, aby w pełni odpowiadała potrzebom rozwijających się przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę: od zdiagnozowana sytuacji firmy i przedstawienia dostępnych rozwiązań, przez pomoc w wyborze najatrakcyjniejszej oferty, po dopełnienie formalności i dalszą opiekę. Dla Twojego bezpieczeństwa współpracujmy z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami oraz radcami prawnymi.

Zobacz koniecznie

Tworzymy biznesplany na potrzeby własne inwestora lub instytucji zewnętrznych (np. banków). Biznesplan zawiera założenia dotyczące omawianej inwestycji, opis doświadczenia ludzi, którzy mają za nią stać oraz jej specyficzne uwarunkowania. Częścią biznesplanu jest również analiza finansowa. Zawiera ona założenia liczbowe i ilościowe, prognozy wyników finansowych oraz ocenę efektywności finansowej inwestycji.

Pomagamy w pozyskiwaniu finansowania inwestycyjnego na różne cele - zarówno dla aktualnie działającego podmiotu, jak również dla podmiotu celowego, stworzonego do realizacji konkretnego projektu czy zadania inwestycyjnego. Współpracujemy z bankami komercyjnymi i spółdzielczymi oraz z prywatnymi funduszami. Kredyt inwestycyjny najczęściej udzielany jest na okres 10 lat, ale możemy Ci pomóc w wydłużeniu okresu spłaty do nawet 20 lat.

Finansowanie działalności deweloperskiej nie ma dla nas żadnych tajemnic. Oferujemy rozwiązania szyte na miarę – indywidualnie przygotowane przez eksperta finansowego dla konkretnego projektu deweloperskiego. Pomagamy pozyskać środki zarówno dla działającego już podmiotu, jak również dla podmiotu celowego. Z nami zyskasz spokój o bezpieczeństwo planowanej inwestycji i spełnisz wymogi prawne dotyczące ochrony kupujących (rachunki powiernicze otwarte i zamknięte).

Pomożemy Ci w pozyskaniu środków na bieżącą działalność oraz w uregulowaniu zobowiązań wobec ZUS i US. Przeszukamy produkty różnych instytucji finansowych i wybierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie: limit w rachunku, kredyt firmowy, pożyczkę ratalną, linię kredytową lub inne. Współpracujemy z bankami komercyjnymi i spółdzielczymi oraz z funduszami prywatnymi.

Aby zapewnić Klientom rzeczywiście kompleksową obsługę, oferujemy pełne wsparcie w zakresie rozliczania otrzymanego kredytu inwestycyjnego lub deweloperskiego. Z nami nie jesteś skazany na pastwę losu, giganta finansowego ani nieznajomej pani z okienka bankowego.

Niemal każdego dnia podejmujesz decyzje dotyczące spraw finansowanych swojej firmy? Sprawimy, że zawsze będą one trafione. Chcesz dowiedziesz się więcej o kosztach i przychodach prowadzonej działalności? Przygotujemy stosowne opracowanie i wesprzemy Cię w codziennych decyzjach. Finanse przedsiębiorstw nie kryją przed nami żadnych tajemnic.

Oferujemy bezpłatne wsparcie na każdym etapie wnioskowania o kredyt hipoteczny. Z nami kupisz wymarzoną nieruchomość, przeprowadzisz generalny remont mieszkania czy wybudujesz dom od podstaw. Porównamy oferty wielu banków i pomożemy w dokonaniu najkorzystniejszego dla Ciebie wyboru.

Zapraszamy do współpracy deweloperów w zakresie kompleksowej obsługi procesu sprzedaży nieruchomości: mieszkań, domów i apartamentów. Dobieramy odpowiednie narzędzia sprzedażowe, wyszukujemy potencjalnych nabywców, dbamy o komunikację w mediach społecznościowych oraz tworzymy i zamieszczamy ogłoszenia na portalach branżowych. Współpracujemy z fotografami i operatorami dronów. Łącząc ofertę obsługi sprzedaży z usługą rozliczenia kredytu, możesz zaoszczędzić setki tysięcy złotych!

Posiadamy w swojej ofercie działki budowlane inwestycyjne położone w atrakcyjnych lokalizacjach w kilku województwach:

  • woj. Świętokrzyskie
  • woj. Mazowieckie
  • woj. Kujawsko-pomorskie
  • woj. Łódzkie

Prezentacja oferty następuje na konkretne zapytanie klienta/inwestora. W naszym portfolio mamy dokumentację dotyczącą :

  • główne informacje z MPZP
  • opinie geotechniczne
  • prezentacja nieruchomości
  • projekty podziału nieruchomości
  • cenniki